Dopasuj kolor armatury do wnętrza łazienki

0
867

Są klienci, których cieszy posiadanie w łazience świetnie zaprojektowanych, wykonanych z użyciem nowoczesnych technologii armatur. Takie są produkty firmy Jaquar, bo jej własny, wielokrotnie nagradzany zespół projektantów wspiera produkcję 100 000 armatur dziennie. Dlatego spełniają one najwyższe standardy jakości, a pasję do perfekcji producentów odzwierciedla ich 5-letnia gwarancja.

Elegancka bateria łazienkowa firmy Jaquar tworzy niesamowitą przestrzeń w łazience, a jej skoordynowane wzornictwo dopasowuje się do twojego stylu. Wygląd łazienki można modyfikować zgodnie z preferencjami za pomocą koloru. Pomocne będą w tym baterie od Jaquar, które mają w swojej ofercie aż 10 wariantów kolorystycznych i przykładowo jedna z nich: Tailwater zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród międzynarodowych dla projektantów – Red Dot 2018!

Pomocne w dopasowaniu kolorów do wnętrza Twojej łazienki będą m.in. baterie Tailwater, Kubix Prime, Opal Prime, Ornamix Prime, Vignette Prime, Alive – dostępne aż w 10 kolorach! Ich paleta jest niezwykle szeroka i każdy znajdzie w niej swoją ulubioną barwę pasującą do cenionego stylu. Mienią się w ofercie miedź antyczna, złoto, czarny mat i wiele innych. Te wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju baterie powstały z inspiracji naturą i eleganckimi, płynnymi liniami współczesnej architektury. Na przykład kran przypomina ptaka siedzącego na brzegu basenu, dźwignia i wylewka baterii kranowej połączone są w jedną, przyjazną formę, która jest prosta i przyjemna w użyciu. „Ogon” działa jak dźwignia, która porusza się płynnie w rękach użytkowników.

Wybierając odpowiedni dla nas kolor armatury ich z całego bogactwa i różnorodności łazienka stanie się przestrzenią jak ze snu, bo kolory wywierają olbrzymi wpływ na postrzeganie przestrzeni i są wyrażeniem naszej kreatywność. Dopasowany kolor armatury do wnętrza łazienki jest odbiciem naszej estetyki i potrzeb, a łazienka wyposażona w baterie Jaquar podkreśla indywidualność i staje się osobistą przestrzenią. Jeśli drażni cię jest przerost formy nad treścią i cenisz sobie spokój i ciszę – zaplanuj łazienkę w jednym lub dwóch kolorach. Kolory baterii Jaquar są stonowane i idealnie skomponujesz nimi przestrzeń pełną symbiozy i tajemniczego wdzięku. Niezwykle gustowne właśnie połączenie tylko dwóch kolorów i sprawdza się w każdych wnętrzach bez względu na ich wielkość.

Dobrej jakości akcesoria łazienkowe i armatura Jaquar są najlepszą ozdobą łazienki. Piękno jej wykonania sprzyja modnej nadal tendencji utrzymania przestrzeni w stylu minimalnym. Sekret minimalizmu w łazience tkwi właśnie w pięknie zaprojektowanych bateriach Jaquar, które są w niej najważniejsze, a ta z pozoru skromna aranżacja daje iście królewski efekt, bo idealnie dobrana kolorystycznie armatura łazienkowa przesądza o wyglądzie całej łazienki.

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here